Претходно

Ердоган на церемонијата на поставување камен-темелник на изградбата на станови и државни болници во областа Хатај

Следно

До донесување закон, платите да се решат преку Колективен договор, порачуваат од синдикатот при Министерството за култура

Latest from Blog