На Табановце се чека околу 30 минути – магла на патот Градско-Неготино-Демир Капија

1 min read
Претходно

Започна отстранувањето на Амонијакот во Пирот

Следно

Тежок скандал на „Енфилд“, навивач снимил се со мобилен телефон (ВИДЕО)

Latest from Blog