Претходно

ВМРО-ДПМНЕ: Што ти значи татко функционер – синот на Талат Џафери преку ред без завршен факултет положил правосуден и експресно станува обвинител

Следно

ЕУ: Русија да ги почитува обврските од СТАРТ

Latest from Blog