Исчезна уште еден скопјанец

1 min read

Семејството од вчера го бара Косто Граоркоски, кој го напуштил домот 17.30 часот.

Исчезнат е во реонот на Долно Нерези, Карпош 4, Влае и Тафталиџе. Облечен е во зеленкаста јакна како на сликата. Ве молиме, доколку го забележите јавете се на следните броеви: 070 357 486, 071 264 348, 071 294 966, 070 891 278, се вели во апелот од семејството. 

ИЗВОР: skopjeinfo.mk

Претходно

Поради одрон кај обиколницата над Битола, сообраќајот пренасочен низ центарот

Следно

Санкции за 100 возачи, седуммина немале ниту возачка дозвола

Latest from Blog

Тухел останува во Баерн

Германскиот стратег Томас Тухел и следната сезона ќе биде тренер на минхенски Баерн, потврди претседателот на