Хорор во Србија: Татко во Ниш обвинет дека си ја силувал ќерката, таа забременила и родила девојче

1 min read

По наредба на Вишото јавно обвинителство Ниш, во траење до 48 часа му е одреден притвор на Б.М. од Ниш, поради сомнение дека сторил кривично дело силување.

Во рок од 48 часа осомничениот ќе биде сослушан во тоа обвинителство за сите околности на настанот, објавено е на веб-страницата на обвинителството.

Според медиумите, Б.М. ја силувал својата ќерка. Според неофицијални информации, се сомнева дека девојчето останало бремена и родило девојче.

ИЗВОР: kurir.mk

Претходно

МЖСПП: Го поддржуваме Сојузот на извидници во активностите за ревитализација на опожарените шуми

Следно

Навивачи го провоцираа Роналдо скандирајќи го името на Меси

Latest from Blog