Претходно

Русија: Планот на Ерменија да му се придружи на Меѓународниот кривичен суд е апсолутно неприфатлив

Следно

Белорусија одлучила да го прифати руското тактичко нуклеарно оружје по долгогодишниот притисок од САД и НАТО

Latest from Blog