ФОТО: Камион се заби во патарина пред Куманово

1 min read

Камион се заби во наплатната станица „Романовце“ пред Куманово, објави порталот Скопје1.

Во моментов нејасно е како дошло до несреќата, ниту пак кои се причините.

Во правецот моментално работи само една лента, бидејќи се уште камионот е заглавен.

Извор: skopje1.mk

ИЗВОР: kurir.mk

Претходно

РЕКОРД: Во 2022 година во Антверпен запленети околу 110 тони кокаин

Следно

Овој чипс е повлечен поради присуство на канцерогена материја!

Latest from Blog