Бензема стана татко по четврти пат: Љубовницата му роди дете, а тој уште е во брак

1 min read

Францускиот фудбалер Карим Бензема стана татко по четврти пат.

Се породи неговата девојка Џордан Озуно со која ја изневерил сопругата Кора Гоалтје со која  уште е во брак, а интересно е што ова му е четврто дете со трета различна партнерка.

Ова е прво дете на Озуни, а напаѓачот на Реал Мадрид има две деца со Кора (Ибрахим и Мелија), додека од врската со Клои ди Лони има и син (Нори).

ИЗВОР: kurir.mk

Претходно

Бомба експлодирала покрај автомобилот на главниот обвинител на Бугарија – обид за атентат на Иван Гешев?

Следно

(ФОТО+ВИДЕО) Масовни првомајски протести во Франција – во фокус пензиските реформи

Latest from Blog