Актуелно предупредување од УХМР: Попладне и во вечерните часови со врнежи од дожд, повремено пообилни

1 min read
Претходно

Макрон нема намера да го распушти Парламентот, да ја реконструира Владата или да распише референдум за пензиските реформи

Следно

Неделава се заловуваат бездомни кучиња во Центар

Latest from Blog