TË FUNDIT

Njeriu që dërgoi kompjuterët në shtëpitë tona u nda nga jeta në moshën 82-vjeçare

Normal0 falsefalsefalse EN-USX-NONEAR-SA /* Style Definitions */table.MsoNormalTable{mso-style-name:”Table Normal”;mso-tstyle-rowband-size:0;mso-tstyle-colband-size:0;mso-style-noshow:yes;mso-style-priority:99;mso-style-parent:””;mso-padding-alt:0in 5.4pt 0in 5.4pt;mso-para-margin-top:0in;mso-para-margin-right:0in;mso-para-margin-bottom:8.0pt;mso-para-margin-left:0in;line-height:107%;mso-pagination:widow-orphan;font-size:14.0pt;mso-bidi-font-size:11.0pt;font-family:”Times New Roman”,serif;mso-bidi-font-family:Arial;mso-bidi-theme-font:minor-bidi;} Chuck Peddle, një prej inxhinierëve më të rëndësishëm të

Një bukuri natyrale si Adrola

Ajokonsiderohet si një nga femrat më të bukura shqiptare. Dhe Adrola Dushi po vazhdon ta ruaj këtëepitet duke u paraqitur çdo herë

Default thumbnail

Despicable Me Trailer

Space, the final frontier. These are the voyages of the starship Enterprise. Its five year mission: to explore strange new worlds, to seek out new life and new

More
Default thumbnail

Beautiful Leaf arts and crafts

Space, the final frontier. These are the voyages of the starship Enterprise. Its five year mission: to explore strange new worlds, to seek out new life and new

More

Rich-Content Slider

Space, the final frontier. These are the voyages of the starship Enterprise. Its five year mission: to explore strange new worlds, to seek out new life and new

More
Default thumbnail

Soundcloud Post

Space, the final frontier. These are the voyages of the starship Enterprise. Its five year mission: to explore strange new worlds, to seek out new life and new

More
1 692 693 694