TË FUNDIT

Manchester City triumfon ndaj Arsenalit

Manchester City ka shënuar fitore në shtëpi ndaj Arsenalit në kuadër të Premierligës. “Qytetarët” triumfuan me shifrat 3:0. Raheem Sterling shënoi në

Barca i vendos çmimin Coutinhos

Philippe Coutinho do të rikthehet te Barcelona sezonin e ardhshëm, dhe largimi mund të ndodh vetëm nëse paguhet çmimi i kërkuar për të. Ylli brazilian po kalon një

More