TË FUNDIT

Manchester City triumfon ndaj Arsenalit

Manchester City ka shënuar fitore në shtëpi ndaj Arsenalit në kuadër të Premierligës. “Qytetarët” triumfuan me shifrat 3:0. Raheem Sterling shënoi në

Rakitiç:Jam gati të zbres në fushë

Qeveritë ligat dhe federatat e vendeve të ndryshme të botës po diskutojnë çdo ditë për të parë mundësitë e rinisjes së kampionateve të futbollit ose të ndërprerjes fare

More