TË FUNDIT

Koronavirusi edhe te ne

Shkup, 27 shkurt 2020 (POST) – Në vendin tonë dje u konfirmua rasti i parë i koronavirusit. Sipas kompetentëve, hapësirë dhe arsye

Buzëqesh Reali para “El Clasicos”

Gerard Pique është dëmtuar në ndeshjen që Barcelona mbrëmë barazoi 1-1 ndaj Napolit në fazën e 1/16-ave në Champions League. Mbrojtësi spanjoll u është