TË FUNDIT

Manchester City triumfon ndaj Arsenalit

Manchester City ka shënuar fitore në shtëpi ndaj Arsenalit në kuadër të Premierligës. “Qytetarët” triumfuan me shifrat 3:0. Raheem Sterling shënoi në

Gjjithçka të nisë nga Austria

Federata Ndërkombëtare e Automobilizmit dhe Liberty Media po punojnë shumë që sezoni i vitit 2020 në Formula 1 të mos dështojë dhe për këtë arsye kanë modifikuar kalendarin,

More