TË FUNDIT

Manchester City triumfon ndaj Arsenalit

Manchester City ka shënuar fitore në shtëpi ndaj Arsenalit në kuadër të Premierligës. “Qytetarët” triumfuan me shifrat 3:0. Raheem Sterling shënoi në

SHBA i jep goditjen e rëndë Huaweit

Administrata Trump vendosi rregulla të reja ditën e premte që do t’ia ndalojnë Huawei dhe mbështetësve të tij përdorimin e teknologjisë dhe softuerit amerikan, një përshkallëzim në betejën

More

Shaqiri shumë afër kësaj skuadre…

Xherdan Shaqiri pritet të ndërrojë ambient. Është skuadra turke Galatasaray që tashmë duket shumë afër futbollistit.  Edhe pse ai ka luajtur pak te Liverpoolofertat në drejtim të tij nuk janë duke munguar. Roma, Sevilla,

More