Glow - Page 62

A është kjo balada më e mirë vjeshtore

Është këngae saj e parë por kjo nuk do të thotë se ajo të mos jetë kënga më e mirë e saj Mbresa është emri më i ri i skenës kosovare. Ajo ka lansuar sot këngën “Jo më” një baladë kjo tepër interesante dhe ndryshe. Mbresa e interpreton atë në një stil modern tëstilit rozë,

Si ndodhi puthja më e përfolur e javës

Puthja mes Ellen Degeneres dhe Jennifer Aniston është një nga videot më të komentuara të kësaj jave në internet. Aktorja Jennifer Aniston po merr vëmendjen në çdo dalje të saj që bën, si në publik ashtu edhe në Instagram të cilit tashmë i është bashkuar dhe po thyen rekorde me ndjekës dhe pëlqime, shkruan POST

Arta Nitaj joshëse në paraqitjen e fundit

Aktorja shqiptare Arta Nitaj njihet për rolin e saj në serialin “O Sa Mirë” si Xhesika, ku ka fituar simpatinë e publikut, shkruan Indeksonline.Ajo përpos roleve në fushën e aktrimit njihet si një vajzë mjaft atraktive, që me paraqitjet e saj nëpër rrjetet sociale shpesh herë fiton vëmendjen e mediave rozë.Njejtë ka bërë edhe së

Befason Enrique Iglesias: Vallëzon me flamurin kuq e zi

Enrique Iglesias është një ndër këngëtarët mëtë pëlqyer nga publiku. Ai është shumë aktiv me koncerte sa një shtet në njështet tjetër të botës. Së fundmi, Enrique ka kënduar në Selanik tëGreqisë, ku ka elektrizuar skenën. Mirëpo, në një moment gjatë performancës sëkëngëtarit një fans i ka hedhur në skenë flamurin shqiptar dhe Enrique e

Oriola, e nxehtë porsi zjarri i ferrit

BukuroshjaOriola Marashi  edhe sonte ka befasuar mefotografitë e saj tepër të nxehta në rrjetet sociale Oriola ka postuar ditëve të fundit disa foto nga brigjet e nxehta të Spanjës. E për bukuroshen shqiptare duket se udhëtimi në Spanjë ishte një udhëtim pune, për të reklamuar një koleksion të bikineve atje, por ajo ka pasur edhe

“Amoni”, është kënga e re e Tunës

Pas rikthimittë Tunës në fillim të këtij viti, ku risi e albumit të saj ishin edhe dyshja enjohur kosovare Aida dhe Armend Rexhepagiqi, Tuna pritet që të lansojë një këngëtë re së shpejt “Amoni” quhet kënga më e re e Tunës e cila do të jepet premierë nesër në ora 19:30. Ende nuk dihet se