Glow - Page 3

Të plakesh me shije (FOTO

11:03, 26 Maj 2020 Tashmë jemi mësuar me të famshmit që shpeshherë i nënshtrohen kirurgjisë plastike për t’u dukur më të rinj. Hundë dhe buzë “të reja” nuk na impresionojnë më. Por edhe në mesin e fytyrave publike ka gra që nuk kanë frikë t’i thonë “jo” botoksit dhe thikave kirurgjike. Ne jemi impresionuar kaq

Cynthia këndon hitin e Mariah (VIDEO)

9:29, 26 Maj 2020 Cynthia Erivo performoi këngën e famshme të Mariah Carey “Hero”, si pjesë e koncertit kombëtar të Ditës së Përkujtimeve. Aktorja e nominuar për Oscar tha se kënga i kushtohet të gjithë heronjve të rinj që po luftojnë në vijën e parë kundër virusit COVID-19. Koncerti u transmetua në PBS, ku Cynthia

Big Mama e zonja edhe në punët e shtëpisë (VIDEO)

22:56, 24 Maj 2020 Big Mama e ka dëshmuar përmes një interviste për Prive, se është shumë e zonja në punët e shtëpisë. Këngëtarja nga Shkupi tregoi me çka është marrë dhe po merret gjatë kësaj kohe të pandemisë. Çfarë punë shtëpie bën, si e kalon kohën dhe çfarë plane ka, e kuptoni në videon

Ka nisur koncerti i këngëtares Leonora Jakupi për Skenderajn

20:55, 24 Maj 2020 Ka nisur koncerti i këngëtares Leonora Jakupi për vendlindjen e saj, Skenderajn Ky koncert vjen në bashkëpunim të Komunës së Skenderajt dhe televizionit Klan Kosova i cili është përkujdesur që në këtë kohë pandemie, t’i argëtojnë të gjithë qytetarët e Kosovës dhe më gjerë. Ju mund ta ndiqni performancën e drejtpërdrejt

Ermal Fejzullahu bën aksident me veturë

18:52, 22 Maj 2020 Gjatë pasdites së sotme, këngëtari i njohur, Ermal Fejzullahu, është aksidentuar në Prishtinë, njofton Klan Kosova. Lexues për klankosova.tv dërguan fotografi në të cilat shihet se këngëtari nuk është lënduar, por vetëm se vetura e tij ka goditur një shtyllë të semaforave në qytet afër mensës së studentëve.

Vdes aktori francez Michel Piccoli

21:29, 18 Maj 2020 Michel Piccoli, një nga aktorët më origjinal dhe të gjithanshëm francez të gjysmëshekullit të kaluar, ka vdekur në moshën 94-vjeçare, tha familja e tij të hënën. Ai vdiq ‘në krahët e gruas Ludivine dhe fëmijëve të tij Inord dhe Missia pas një goditjeje”, i tha familja AFP-së. Piccoli luajti në një

Ramë Lahaj ironizon me shembjen e Teatrit Kombëtar: Kemi nevojë për më shumë dyqane Gucci (FOTO)

17:51, 18 Maj 2020 Tenori shqiptar me famë ndërkombëtare, Ramë Lahaj, i është bashkuar komunitetit artistik që reaguan kundër shembjes së Teatrit Kombëtar në Shqipëri. Artistë e qytetarë të shumtë në numër kanë vazhduar protestat edhe sot për shembjen e Teatrit Kombëtar, njofton Klan Kosova Artistë të cilët nuk kanë mundur të marrin pjesë në