Glow - Page 2

Gërhitja gjatë natës dëmton shëndetin e partnerit tuaj

Një partner që gërhet gjatë natës, dëmton partnerin tjetër duke i rritur tensioni në gjak. Gërhitja më zë të lartë dëmton shëndetin e partnerit tuaj, thonë shkencëtarët. Një në shtatë raste krijojnë rritje të tensionit në gjak, raporton “The Sun”. Në një test 14% kishin një nivel të lartë sa që mund të shkaktonte sulm

“Çarmatoseni” mashkullin me pesë veprime

Është e vërtetë që meshkujt ndonjëherë është shumë e vështirë të kuptohen. Nëse vërtet dëshironi të kuptoni mënyrën me të cilën meshkujt mendojnë, për fillim po ju japim disa këshilla. 1. Ofroni përkrahje Gjëja kryesore në psikologjinë e mashkullit është nevoja e tij që të mos i lëndohet egoja. Mashkulli dëshiron të dijë që mirë

“I del fati” në emision/ “Kam dajën beqar, a do numër telefoni”, Samanta Karavella: Sa vjeç…

Këngëtarja e njohur, Samanta Karavella, ka qenë mbrëmjen e së hënës e ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”. Ajo është përballur me pyetjet e ndryshme e të sinqerta të fëmijëve që janë pjesëmarrës këtë sezon. Madje një vogëlushe është shprehur se ka dëshirë që ta njohë këngëtaren me dajën e saj, i cili

Këto janë 3 shenjat e horoskopit që duhet të ruhen

Astrologjia nuk është gjithmonë e mirë për të gjitha shenjat e zodiakut. Ndodh që disa prej tyre të mos përjetojnë ditë të përsosura dhe kjo vlen për Dashin, Luanin dhe Shigjetarin në këtë javë. Nga data 24 shkurt deri më 1 mars, këto tre shenja të horoskopit do të përballen me vështirësi, që do ti

1 2 3 62