Glow - Page 2

Agron Llakaj rikthehet në ‘Portokalli’?

18:56, 2 Qershor 2020 Përflitet se Agron Llakaj do të rikthehet në “Portokalli”, 10 vite pas largimit nga programi i humorit. Burime për Revista Who bëjnë me dije se Llakaj po “negocion me ftesë të drejtuesit Ben Blushi për të rimarrë timonin e ‘Portokalli’ pas lajmeve se Altin Basha, regjisori i këtij formati, do të

Hollywood-i reagon ashpër për vrasjen e George Floyd

14:22, 30 Maj 2020 Emrat më të famshëm dhe më me ndikim në Amerikë po kërkojnë drejtësi për George Floyd. Floyd, një burrë i zi 46 vjeçar, vdiq të hënën menjëherë pasi u arrestua për një akt jo të dhunshëm në Minneapolis. Videoja e arrestimit tregon një oficer të policisë me gjurin në qafën e

Gashi sjellë projektin “Paranoid” (VIDEO)

10:09, 30 Maj 2020 Rep-artistin Labinot Gashi, i njohur në tregun muzikor me nofkën G4SHI ka sjellë projektin e ri. Nëpërmjet rrjetit social Instagram, ka njoftuar fansat e tij se kënga “Paranoid” ndodhet në të gjitha platformat digjitale, njofton Klan Kosova Edhe kjo këngë është njëra nga projektet e shkëputura nga albumi i tij “1984”.

Forbes: Kylie Jenner nuk është më miliardere

9:17, 30 Maj 2020 Kylie Jenner është goditur nga pretendime të jashtëzakonshme se ajo nuk është më miliardere. Revista Forbes ka deklaruar se 22-vjeçarja ka gënjyer sa i përket shifrave të fundit duke deklaruar tatime të falsifikuara, shkruan Daily Mail. Ndërkaq, më tej thuhet se familja Kardashian/Jenner ka krijuar një rrjet gënjeshtrash duke bërë që

Chrissy Teigen do t’i heqë implantet e gjoksit

9:29, 28 Maj 2020 Kur Chrissy Teigen shkroi në Twitter se do t’i nënshtrohej një operacioni, njerëzit patën pyetje. Në një postim në Instagram, modelja shpjegoi së fundmi operacionin misterioz – do të heqë implantet e gjoksit. Në mars, Teigen tha se ka vendosur implante në gjoks kur ishte në moshën 20-vjeçare. “Po, e kam

Ciara prezanton barkun e rrumbullakosur (FOTO)

10:29, 27 Maj 2020 Ciara po shkëlqen! Këngëtarja e hitit “Goodies” postoi në Instagram disa fotografi që i bëri në shtëpi. Ajo momentalisht është në pritje të fëmijës së saj të dytë me bashkëshortin Russell Wilson. Dyshja janë prindër edhe të vajzës dyvjeçare me emrin Sienna, ndërkaq Ciara e ka edhe një djalë pesëvjeçar me

Të plakesh me shije (FOTO)

11:03, 26 Maj 2020 Tashmë jemi mësuar me të famshmit që shpeshherë i nënshtrohen kirurgjisë plastike për t’u dukur më të rinj. Hundë dhe buzë “të reja” nuk na impresionojnë më. Por edhe në mesin e fytyrave publike ka gra që nuk kanë frikë t’i thonë “jo” botoksit dhe thikave kirurgjike. Ne jemi impresionuar kaq