Glow

GjirafaVideo, shtëpia e re e Jonida Vokshit

0 views

Jonida Vokshi dhe Gjirafa na kanë befasuar me një lajm i cili premton shumë. Aktorja dhe moderatorja e famshme ka gjetur “shtëpinë” e re ku do të zhvillojë projektet e saj, si pjesë e kompanisë Gjirafa. Jonida është aktore shumë e pëlqyer nëShqipëri dhe Kosovë. Ajo ishte pjesë e disa mediumeve në Shqipëri, ku u

Komenti epik i Encës për lëndët narkotike: Ku e harrova…

2 views

Enca Haxhiaj njihet nga publiku si këngëtarja pa komplekse. Si për zhveshjen apo fotot provokuese nërrejtet sociale, këngëtarja nuk ka mohuar se ka provuar lëndët narkotike. Së fundmi këngëtarja ka marrë rolin e aktoresnë filim e Ermal Mamaqit dhe duket se kjo i ka afruar shumë artistët. Në postimin e fundit të Mamaqit ku në

10 familjet mbretërore më të pasura në Europë

2 views

Kur flasim për familje mbretërore shumë prej nesh mendojnë për Mbretëreshën Elizabeth II e cila është ndër më të njohurat, por jo më të pasurat në Europë. Disa nga familjetmbretërore kanë raportuar vlerën neto të cilat kapin edhe shifra në miliarda. Ja disa ngafamiljet mbretërore me vlerën më të lartë neto në Europë ku përveç

Shkurte Gashi shfaqet atraktive në fotosesionin me veshje sportive

1 views

Këngëtarja Shkurte Gashi, si rrallëherë ka publikuar një fotosesion. Ajo është shfaqur me veshje ngjyrë të gjelbër të mbyllur, me makijazh, flokët të bëra me dredha. Artistja, kapozuar para kamerës, fotot i ka postuar në ‘Instagram‘ dhe ka marrë vëmendjen endjekësve. Shkurta, ka marrë komente të shumta duke e përgëzuar për dukjen.

Kush është politikani i vetëm që aktorja e njohur e ka parë në premierat e filmave

2 views

Aktorja e mirënjohur kosovare, Adriana Matoshi, ishte e ftuar në emisionin e mëngjesit në T7, #gjesi. Matoshi ndër tjera foli edhe për prezencën e udhëheqëve të shtetit në premierat e filmit, shkruan POST Express. “Albin Kurtin në krejt premierat filmave e kom pa! Kërkush tjetër s’ka ardhë”, tha aktorja duke potencuar faktin që është apolitike.

Rita Ora nis xhirimet për videoklipin e ri

2 views

Rita Ora ka ndarë me ndjekësit një video në Instagram, me të cilën tregon se po fillon xhirimet për këngën e re. Këngëtarja solli pamje nga prapaskenat ku po përgatitej për xhirime, ndërsa bashkë me të ishin edhe anëtarët e ekipit që i ndihmojnë për këtë projekt. “Mëngjesi i hershëm i filmimve të tërë ditës

Ndarja nga Loredana e paska prekur thellë, Mozzik merr vendimin drastik

1 views

Lajmi i ndarjes së një prej çifteve më tëkomentuar në media, Mozzik dhe Loredana, që prej disa ditësh po bën bujë tëmadhe në media por pavarësisht të gjithave, të dy kanë vazhduar përpara mejetën dhe karrierën e tyre. Mozzik ka lajmëruar së fundmi për këngën e tijmë të re, të titulluar ‘Dhelpër dinake’.Kënga pritet të

Kida, e tëra kuq e zi në fotosesionin e radhës

2 views

KëngëtarjaKida e ka lënë anash muzikën për pak derisa vazhdon që të sjell fotosesione tëndryshme Këngëtarja që sivjet ndryshoj label përpos këngëve vazhdimisht edhe ka pozuar me veshje të ndryshme, foto të cilat mandej i ka plasuar në Instagram. Edhe sonte Kida e ka bërë të njëjtë. Ajo ka pozuar me një veshje kuq e

1 2 3 33