F.S

Neymar dhe Messi mposhtin CR7, surpriza është ish-ylli i Milan-it

Cristiano Ronaldo duhet të ngushëllohet me vendin e tretë në renditjen e sportistëve meshkuj më të “cicëruar” në Twitter të 2019-ës. Portugezi është pozicionuar mbrapa Neymar-it dhe Lionel Messi-it, fituesi i freskët i Topit të Artë, i pozicionuar në vendin e dytë. Mbappe është renditur i teti, ndërsa befason ish-ylli i Milan-it, Keisuke Honda, i

Champions/ Baby-Barça i bën gjëmën Interit! Kualifikohet Dortmundi! Valencia eliminon Ajaksin. Ja të gjitha rezultatet

Janë dhënë verdiktet e katër nga tetë grupet e Champions League, verdikte që padyshim kanë në mesin e tyre dhe surpriza të forta. Padyshim që të gjithë sytë ishin drejtuar në “San Siro”, aty ku Interi kërkonte me çdo kusht fitoren ndaj Barcelonës për të siguruar vendin e dytë dhe për të mos qenë i

Monego i drejtohet Presidencës, Qeverisë dhe BQK për rikthimin e licencës

Të martën punëtorët e Monego dolën në rrugë për të protestuar kundër vendimit të Bankës Qendrore të Kosovës për revokimin e licencës së kredisë konsumuese, emërimin e likuidatorit i cili ka mbyllur 33 degë të kompanisë, duke ngritur kështu shqetësimet për të ardhmen e 260 punonjësve në të gjithë Kosovën. Më shumë se 100 punonjës

Befason Tirana, ja cili do ta drejtojë ekipin bardheblu në derbin ndaj Partizanit

Në një kohë kur sytë e të gjithë tifozëve janë drejtuar nga drejtuesit në pritje të trajnerit të ri, ata kanë marrë të gjithë kohën e nevojshme në dispozicion për të gjetur zëvendësuesin me shpresën që të shmangin gabimet e së shkuarës së afërt, ku ndërrimet e shpeshta të trajnerëve nuk kanë dhënë rezultatin e