Претходно

Мицкоски: Полукриминални групи под контрола на СДСМ и ДУИ вршат притисоци врз пратеници, нема да им успее и ќе зажалат за тоа

Следно

Уапсен скопјанецот кој поради недоразбирање во сообраќајот избоде друг скопјанец

Latest from Blog