Нормализиран сообраќајот на патот Тетово – село Пирок

1 min read
Претходно

ВИДЕО | Пленковиќ: Србија може да добие каква сака нафта, но не и руска

Следно

Дејан Станковиќ е нов тренер на најслабиот клуб во Серија А

Latest from Blog

АРСОВСКА ЈА ЧУВААТ СПЕЦИЈАЛЦИТЕ НА МВР – градоначалничката „се плаши“ да излезе и да се сретне со приватните превозници, но и со новинарите! (ФОТО)

Откако денеска беше најавен протест на приватните превозници градот Скопје буквално опколено со полициски службеници. Градоначалничката

MacedonianEnglishAlbanian