ФОТО | Деми Мур летува во Грција: „Чарлевиот ангел“ во слично бикини само 20 години подоцна

1 min read

Деми Мур ја покажа својата неверојатна фигура додека ужива во летниот одмор и деновите минати на јахта со пријателите во Грција.

59-годишната актерка одлично се забавувала, за што сведочат и фотографиите, додека крстарела по морето во минијатурно розово бикини.

Под објавата на фотографијата фановите ја осипаа со комплименти за нејзиниот изглед. Мора да признаеме дека времето застанало за „Чарлевиот ангел“, особено кога ќе ја споредиме нејзината снимка во бикини од пред речиси 20 години.

www.slobodenpecat.mk

Претходно

Работнички со засили со Леонид Тодоровски

Следно

ЦУК: Торнадо му се случи на Неготино, невремето предизвика тешки последици

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian