Тешка сообраќајка помеѓу три автомобили во Скопје, едниот возач избегал

1 min read
Претходно

Борн: Франција е погодена од најлошата суша досега

Следно

ВИДЕО: Шумски пожар во западниот дел на областа Атика

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian