ФОТО | Старее како вино: Дејвид Бекам ужива на Мајами

1 min read

Дејвид беше фотографиран додека се релаксира на Мајами. Поранешениот фудбалер гордо го покажува своето совршено тело, а папараците не пропуштаат прилика да го фотографираат.

Сопругот на пејачката и дизајнерка Викторија Бекам на 47 години изгледа како Аполо, а кога забележал дека папараците повторно го ловат не можел да ја тргне насмевката од лицето.

Фото: Профимедиа

Да потсетиме, фудбалерот пред Мајами со семејството уживаше во Хрватска во луксузниот комплекс Лопуд 1483 на Лопуд, а се шпекулираше дека за својот престој платиле 10 илјади евра од ноќ.

Фото: Профимедиа

ВИДЕО | „Не можам ни кафе да испијам на мир…“: Дејвид Бекам се пошегува со својата сопруга

www.slobodenpecat.mk

Претходно

Израелците го бомбардираат појасот Газа, Исламски џихад се закани со одмазда

Следно

ВИДЕО | Спасовски: Обвинувањата меѓу Рускоска и Муареми штетно влијаат врз довербата во институциите

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian