Поранешната девојка на Џони Деп со жестоки осуди кон актерот: Такви се насилниците

2 mins read

Актерката Елен Баркин прозборе за нејзината врска со Џони Деп во изјава на неговото судење за клевета против поранешната сопруга Амбер Херд која досега не беше достапна за јавноста, пренесува „Daily Mail“.

Баркин открила дека на почетокот мислела дека Деп е многу шармантен, но како што вели „повеќето насилници се такви“ на почетокот. Таа додала дека пред нивниот прв сексуален однос, актерот ѝ дал одреден вид на дрога, прашувајќи ја дали сака да има секс со него.

Елен Баркин
Елен Баркин за време на судењето помеѓу Деп и Херд / Фото: EPA-EFE/SHAWN THEW / POOL

Баркин раскажа дека го запознала Деп во 1990 година и дека била блиска со него 10 години, нивната врска завршила кога тој ѝ фрлил шише вино во хотел во Син Сити.

„Тој вика, вербално малтретира, тие работи можете да ги видите“, рекла актерката и додала дека кога Деп бил во близина, секогаш имало врева. Таа тврди дека славниот актер со презир гледал на луѓето за кои сметал дека се „под него“ и дека еднаш својата асистентка ја нарекол „свиња“.

Елен Баркин
Елен Баркин / Фото: EPA/PAUL BUCK

„Поголемиот дел од времето беше пијан“

Таа изјавила и дека секогаш била свесна дека Деп пие премногу алкохол.

„Поголемиот дел од времето беше пијан, а најмногу сакаше да пие црвено вино“, се присети актерката.

Елен тврди дека го видела и како користи кокаин, марихуана и халуциногени дроги. Таа додала дека за време на нивната врска имало многу љубомора и актерот ѝ рекол да не прави одредени работи.

„Тој е љубоморен човек, контролира каде одите, со кого одите, што сте правиле минатата ноќ. Еднаш имав гребнатинка на грбот што многу го налути бидејќи мислеше дека тоа е резултат на секс со друга личност“, рече таа.

www.slobodenpecat.mk

Претходно

ЕП У18: И кошаркарките редат порази, овој пат загубија од Естонија

Следно

Исповед на ученичка во „Илија Николовски – Луј“: Четири ужасни години, на ниту едно дете не му посакувам такви навреди

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian