ВИДЕО: ВНИМАВАЈТЕ доколку сте сте во Мармарис – по Египет, ајкули се појавија и во Турција

1 min read

Oткако туристите кои летуваат во Египет летово забележаа ајкули сега тие се појавија и во Турција. Поточно во Мармарис каде претстојуваат и македонски туристи.

На видеото се гледа ајкулата како плива заедно со капачите додека во водата има и деца.

kurir.mk

Претходно

Владата ја усвои Информацијата за нацрт-концептот на даночни реформи

Следно

На скопјанец му пукнал филмот: Дал две илјади денари мито и ги пријавил полицајците во МВР

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian