Прво здолниште, а сега зелено палто и панталони: Бред Пит повторно е ѕвезда на црвениот тепих

1 min read

На премиерата на филмот „Bullet Train“ во Лос Анџелес, актерот со скок и се придружи на актерката екипа на црвениот тепих, но тоа не беше единственото изненадување за присутните.

Она што секако го привлече вниманието беше модниот избор на актерот, кој беше оценет како многу храбар, а според некои дури претеран. Наместо смокинг, Бред на црвениот тепих доминираше облечен во светло зелени панталони и палто, а благодарение на стајлингот актерот повторно беше апсолутна ѕвезда на вечерта.

Да потсетиме, Бред Пит на крајот на јули на премиерата на „Bullet Train“ во Берлин облече здолниште, по што можеме да заклучиме дека актерот решил да и даде сосема нова димензија на машката мода на црвениот тепих.

www.slobodenpecat.mk

Претходно

Победа и реми на македонските селекции на шаховската Олимпијада

Следно

Пендаровски: Загрижувачки е што се уште се живи историските неправди кон Ромите

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian