ВИДЕО | „Да ми даде 365 дена да се заљубам во него“: Јелена Спенџарска бара момче во Хрватска

1 min read

Познатата водителка на утринска програма и инфлуенсерка, Јелена Спенџарска шармира со својот изглед и природна убавина. Уживаме кога ја следиме на малите екрани, иако во последно време повеќе внимание привлекува преку објавите на социјалните мрежи.

Јелена е активна на социјалните мрежи, особено на Инстаграм каде ја следат повеќе од 40 000 фанови. Профилот на убавата водителка е преплавен со прекрасни фотографии и видеа, како професионални така и приватни фотографии и моменти споделени со бројните фановите.

Летните денови Јелена ги поминува во Хрватска, а според нејзината последна објава бара и момче.

„Две недели во Хрватска и сè уште чекам да ме киднапира некој згоден Хрват и да ми даде 365 дена да се заљубам во него“ – стои во описот на видеото на Јелена.

Веруваме дека Јелена наскоро ќе си најде квалитетно момче кое ќе ги исполни нејзините очекувања.

www.slobodenpecat.mk

Претходно

Уапсено лице барано со потерница за доиздржување затворска казна

Следно

ВИДЕО | Генерал Хаџи Јанев: Воената помош на Украина не ја менува сликата на фронтот, војната ќе трае

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian