ФОТО | „Врати се во кревет душо“: Хајди Клум провоцира на социјалните мрежи

1 min read

Можеби се повлече од манекенството, но сепак сè уште знае како да го привлече вниманието на јавноста.

Познатата германска манекенка Хајди Клум е ѕвезда на социјалните мрежи. Често е активна на својот инстаграм – профил каде речиси секојдневно објавува фотографии од својот професионален и приватен живот. Така, во една неодамнешна објава на споменатата мрежа, таа изненади, но и израдува многумина кога објави фотографија на која позира потполно гола.

Витко тело, долги и совршено тонирани нозе и заводлив беа нештата кои измнамија воздишка кај следбениците на манекенката, а Хајди го искористи моментот да испрати и порака заедно со фотографија.

„Врати се во кревет душо“ – напиша Хајди во описот на објавата.

www.slobodenpecat.mk

Претходно

Кикаи Сун е првиот Кинез во македонската кошарка

Следно

ВИДЕО | Нови кавги и тензии во Собранието, овој пат меѓу Џафери и Мицевски

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian