ФОТО+ВИДЕО | Емоционален ролеркостер: Солзи и насмевки на лицето на Бен Афлек на медениот месец со Лопез

1 min read

Пејачката Џенифер Лопез го прослави својот 53-ти роденден на 24 јули, на романтично патување, односно на меден месец, со својот сопруг Бен Афлек во „градот на љубовта“ – Париз.

Бидејќи парот штотуку се венча, папараците будно ги следат, а за роденденот на пејачката ги уловија во еден еминентен француски ресторан.

Меѓутоа, она што најмногу привлече внимание таа вечер беа солзите и зацрвенетото лице на Афлек.

Фановите на парот веруваат дека Бен едноставно бил емотивен и раздразлив и поради роденденот на Џеј Ло и поради неодамнешната венчавка, а таа додека тој плачел цело време го гушкала и тешела.

Само неколку моменти подоцна, по силните прегратки на Џенифер, лицето на Бен од солзи премина во насмевка, од која можеме да заклучиме дека биле солзи радосници.

По вечерата следеше роденденска торта за славеничката, а откако славеничката си замисли желба и ги дувна роденденските свеќи, парот се вратил во хотелот каде што престојувале.

Парот беше уловен од папараците и на ова патување како се држат за раце и се шетаат, како седат на клупа во парк и се бакнуваат исто како заљубени тинејџери.

www.slobodenpecat.mk

Претходно

ВИДЕО: Реми на Барса и Јувентус, Азар конечно стрелец

Следно

Вашингтон Пост: Министерството за правда ги истражува постапките на Трамп околу обидите да го поништи неговиот пораз на изборите

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian