Видео: Автомобил изгоре на паркинг во Ново Лисиче

1 min read

Приватен автомобил изгоре на паркинг на скопската населба Ново Лисиче. Според информациите кои ги објави инстаграм профилот Види Вака, пожарот бил веднаш изгаснат, а по барање на сопственикот нема да се врши увид на настанот.

Од Министерството за внатрешни работи се уште нема официјална информација за настанот. 

skopjeinfo.mk

Претходно

Беџети: Ако не нѐ сакаат во МАНУ, ќе направиме албанска академија, како што предлага Ќулавкова

Следно

Стејт департмент: Ја поддржуваме секоја одлука за БиХ која ќе ја донесе Шмит

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian