Ова е Ивана Малиќ, девојката на Милош Биковиќ: Актерот и манекенката уживаат во летниот одмор

1 min read

Милош Биковиќ веќе извесно време е во врска со црногорската манекенка и модел Ивана Малиќ. Актерот и манекенката моментално уживаат во летниот одмор на море. Моделот на својот инстаграм – профил објави фотографија во бикини.

Милош и Ивана често патуваат, а нивните следбеници најмногу уживаат во нивните заедничка фотографии.

Поголемиот дел од времето парот го поминува на брод, каде Ивана ужива да се фотографирала и да ја покажува својата витка линија. Последно на својот инстаграм профил манекенката сподели црно – бела фотографијана која позира во костим за капење.

Обожавателите беа воодушевени од нејзината објава, а тоа најдобро може да го видиме од нивните коментари: „Најубава“, „Убава“, „Не знам која глетка е поубава“, „Убава“…

www.slobodenpecat.mk

Претходно

Де Јонг треба да ја тужи Барселона

Следно

Што прават и каде се политичарите додека пожарите беснеат низ државата

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian