ВИДЕО | Тепачка среде автопат во Црна Гора

1 min read

Фото Инстаграм принтскрин

Синоќа на автопат во Црна Гора во близина на наплатната рампа кај Матешево, неколку момчиња излегле од автомобилите и се истепале, а видеото од тепачката кружи на социјалните мрежи.

Полицијата со помош на снимките и регистерските таблички се обидува да ги најде учесниците во физичката пресметка.

Причината за тепачката засега останува нејасна.

Видео на денот


www.slobodenpecat.mk

Претходно

Австриското население расте благодарение на мигрантите

Следно

Македонија со 12 кошаркари на Европското У18 првенство во Турција

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian