53-годишен скопјанец нападнат од жена

1 min read

Вчера, во Гази Баба, 53-годишен скопјанец бил нападнат со тврд предмет од жена.

Според првичните информации кои ги добивме од МВР, настанот се случил на улицата „Вера Радосавлевиќ“. Причина за нападот било претходно недоразбирање.

Од МВР информираат дека се работи на расчистување на случајот. 
 

skopjeinfo.mk

Претходно

Белгијците стравуваат дека ќе се намали производството на пиво поради војната во Украина

Следно

Грчката полиција уапси осомничен за подметнување на пожарот на Пелопонез

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian