ФОТО | Мрки во кревет покрај Гоца Тржан: Каде е сопругот на пејачката?

1 min read

Пејачката Гоца Тржан често споделува свои приватни фотографии со своите следбеници на својот инстаграм – профил.

Пејачката покажа како ги минува овие тропски денови. Goca одмора во удомноста на својот дом, а друштво и прави нејзиниот миленик.

Тоа е нејзиниот мачор Мрки, која Гоца ја обожава и во чие друштво секогаш ужива, што може да се види од оваа објава.

Фото: Принтскрин – Инстаграм

Додека Рашо не е дома, мачорот Мрки го завзема неговото место во спалната соба.

„Љубов“ – напиша пејачката во опсиот на фотографија додека мачорот Мрки ужива покрај неа.

www.slobodenpecat.mk

Претходно

Југослав Тренчовски е нов тренер на Ал-Араби

Следно

Активни неколку пожари предизвикани од гром

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian