Сосед се самозадоволувал пред малолетно девојче и нејзината мајка во Скопје

1 min read

41-годишна жена од Скопје пријавила дека соседот се самозадоволувал до нивниот прозор пред нејзината малолетна ќерка, соопшти полицијата.

Имено на 22. 07 во 02.30 часот во СВР Скопје, 41 – годишна скопјанка пријавила дека, додека биле со нејзината малолетна ќерка во домот, го забележале соседот Д.И. како се самозадоволува до нивниот прозор.

Се работи на расчистување на случајот, информираа надлежните.

skopjeinfo.mk

Претходно

Остри осуди од ОН и ЕУ на руското ракетирање на Одеса

Следно

Како фотографија од гениталии ја доведе полицијата до крадците на дијамантите на Тамара Еклстон

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian