ФОТО | Том Круз се откажа од ботоксот и филерите и изгледа фантастично

2 mins read

Холивудскиот актер Том Круз (60) лани ги изненади своите обожаватели со сосема поинакво лице, па многумина почнаа да шпекулираат дека тој вбризгал филери и ботокс. Според новите фотографии, изгледа дека Том се естетските корекции и го покажал своето природно лице.

Фото: Профимедиа

Круз ги воодушеви своите обожаватели со новите фотографии додека одел на ноќно излегување во лондонскиот „Мејфер“. Згодниот актер повторно ги покажал мускулестите раце во тесна кадифена поло маица, но неговото лице, сепак, привлече најголемо внимание.

Судејќи по фотографиите, актерот сепак се откажал од третманот со филери и го открил својот природен изглед, а сега изгледа како лицето да му е ’исушено’.

Имено, во октомври минатата година, фотографиите од холивудски актер со отечено лице изненади многумина.

Повеќето не ни веруваа дека се работи за познатиот актер, а други коментираа дека најверојатно лицето му е отечено од некоја естетска процедура.

Еден месец подоцна, Круз беше фатен од папараците на аеродромот „Даксфорд“ во Кембриџ, каде што одеше на лекција по летање пред снимањето на „Невозможна мисија 8“. Тогаш актерот изгледаше поприродно и повеќе личеше на себе.

ФОТО | Том Круз пречекан со овации за „Top Gun: Maverick“ на Канскиот филмски фестивал

ФОТО | Кејт Мидлтон беше главна ѕвезда на премиерата на „Top Gun: Maverick“

ВИДЕО: Том Круз направи вистинско шоу на најочекуваната премиера на годината

www.slobodenpecat.mk

Претходно

Официјално: Зинченко е нов фудбалер на Арсенал

Следно

Не се планираат нови мерки, властите планираат короната да ја прифатат како сезонска болест

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian