Претходно

Инфлацијата во Велика Британија достигна нов 40-годишен максимум, цените скокнаа за 9,4 отсто

Следно

Чадот од пожарот во Атина стигна речиси до Крит

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian