ВИДЕО| Шок за фудбалер на Милан: Полицијата го запре и го претресуваше како најголем криминалец

1 min read

Фудбалерот на Милан, Темуе Бакајоко доживеа непријатно изненадување, додека возеше автомобил,беше запрен од полиција и претресуван како најголем криминалец.

Бакајоко бил претресуван од глава до петици од полицаец среде улица, како да е најголемиот криминалец, додека останатите полицајци автомобилот држеле некој кој бил со играчот под закана со пиштол.

Сцената изгледала како од акционен филм, додека францускиот фудбалер зачудено гледал што му се случува, но постапил според наредбите што ги добивал од полицајците.

Полицаецот кој го надгледувал автомобилот на Бакајоко, му пришол на колегата кој го претресувал и му шепнал дека станува збор за фудбалер на Милан по што се изненадил и прашал кој е овој играч.
На крајот се добро се завршило и Бакајоко бил пуштен од полицајците.

 

www.slobodenpecat.mk

Претходно

Каква мистерија се крие зад рутата на украинскиот авион кој се сруши во Грција?

Следно

ФОТО | Протекоа првите фотографии од тајната венчавка на Џенифер Лопез и Бен Афлек

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian