Претходно

Јавните комунални претпријатија бараат помош од Владата за да не се покачат сметките за граѓаните

Следно

Албанија со највисок јавен долг во регионот

Latest from Blog

Д-р Петличковски за кичевчанецот суспектен на мајмунски сипаници: Немаме законска можност да го присилиме да се тестира, очекуваме да му проработи совеста

Здравствените власти мака мачат да обезбедат примерок за тестирање од првиот суспектен случај на мајмунски сипаници

MacedonianEnglishAlbanian