Претходно

Милевски: Не сум дал поддршка за францускиот предлог, ама ни руските групации нема да победат

Следно

Нешо: „Не” од Северна Македонија ќе го одложеше отворањето на преговорите на Албанија за уште една деценија

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian