Претходно

МЗ препорачува носење маски во затворени простории при подолг престој и редовно проветрување

Следно

Албанија наскоро ќе започне со вакцинација против ковид на деца над петгодишна возраст

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian