Претходно

Портпаролката на ЕК избегнуваше да каже дали ЕУ го признава македонскиот јазик, па Фон дер Лајен пак се јави на Твитер

Следно

Трагедија: Почина познат руски фудбалер на 29 години

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian