ФОТО | Клои ги разоткри: Дали Ким Кардашијан и нејзиното момче Пит имаат фетиш на стапала?

1 min read

Ријалити ѕвездата Ким Кардашијан привлече огромно внимание со последните фотографии кои ги сподели со своите фанови на социјалните мрежи. Имено, Ким на својот инстаграм – профил објави серија фотографии со повеќе од една деценија помладотот момче Пит Дејвидсон.

Парот очигледно ужива во секој момент поминат заедно и едноставно не им е важно дали некој ги фотографира или не. Меѓу објавените фотографии е фатен и моментот кога Ким ги држи стапалата на градите на Пит, а нејзината сестра Клои не можеше да се воздржи па остави скокотлив коментар

„Дали и вие имате фетиш на стапала?“ – прашала Клои алудирајќи на Кортни Крадашијан и нејзиниот сопруг, тапанарот Травис Баркер.

По коментарот на Клои следеше лавина од коментари од бројните фанови на семејствотрот Кардашијан – Џенер.

Ким, едноставно не обрна вниамние на коментарот на својата сестра, а според фановите таа во последно време е  многу повесела од порано, поспонтана, секогаш подготвена за шега.

Ова секако не е прв пат Кардашијан да објавува заеднички фотографии со своето момче на споменатата социјална мрежа, но секој пат околу нив се крева огромна прашина.

www.slobodenpecat.mk

Претходно

Стојчев: Нема да се предадеме, веруваме во успех против Лехија Гдањск

Следно

Павле Трајанов објави што предлага Собранието да заклучи околу францускиот предлог

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian