ФОТО | Георгина Родригез го маѓепса светот со својот природен изглед: Стомак, целулит и стрии

1 min read

Георгина Родригез и Роналдо уживаат во семејната идила и заслужениот одмор на Ибица, а папарацо фотографите го уловија парот на нивната луксузна јахта во моменти на тотална релаксација, сончање и капење.

И додека фудбалерот гордо ги покажува извајаните стомачни мускули, неговата сакана го воодушеви целиот свет во микро црни бикини. Она што најмногу привлече внимание е секако фактот дека таа нема проблем да покаже како навистина изгледа.

Имено, свршеницата на познатиот фудбалер на целиот свет му покажа дека и таа може да има подуен стомак, да има стрии и дека нема проблеми со целулитот. Таа откри дека е вистинска жена од крв и месо и дека иако се труди да изгледа совршено на црвениот тепих, одвреме-навреме си дозволува да ужива во својот природен изглед.

Да потсетиме, убавата инфлуенсерка и свршеницата на Роналдо беше бремена со близнаци и се породи на 18 април годинава, при што на свет го донесе девојчето Бела Есмералда, додека, за жал, го загуби синот.

www.slobodenpecat.mk

Претходно

Василевски се врати во Тинекс Пролет

Следно

Ковачевски: Нема нови моменти со францускиот предлог, двете МНР разговараат

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian