ВИДЕО | Пресладок самојад се разладува со лубеница

1 min read

Во лето, овој бушав самојад сака да се лади со замрзната лубеница, која потоа ја лиже од чаша како вистински џентлмен. На 9GAG се појави видео од Оди и воодушеви милиони луѓе.

„Не е лесно да се биде сладок, но некој мора“, им порача Оди на сите. И навистина се согласуваме – не е лесно да се биде симпатичен како Оди, но тој одлично се снаоѓа!

www.slobodenpecat.mk

Претходно

Шпанците најавуваат бомбастичен трансфер на Роналдо!?

Следно

Прв случај на лице заразено со мајмунски сипаници во Хрватска

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian