Пожар во Гази Баба, изгоре автомобил „Ауди“

1 min read

Министерството за внатрешни работи информираше дека вчера во 03.45 часот во Полициската станица Гази Баба, С.А.(36) од Скопје пријавил дека околу 03.15 часот пред неговиот двор на подрачје на Гази Баба настанал пожар на неговото возило „ауди“.

Повредени лица нема. Увид на местото на настанот извршила екипа од СВР Скопје.

skopjeinfo.mk

Претходно

Најк целосно се повлекува од Русија

Следно

Со Франкфурт ја освои ЛЕ, па одлучи на 29 години да ја заврши кариерата

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian