Бред Пит се повлекува од глумата: Во последниот семестар сум

1 min read

Во неодамнешното интервју за британскиот „GQ“, наградуваниот актер Бред Пит откри многу изненадувачки информации за неговиот личен и професионален живот. Познато од обожавателите и со другите како прилично приватно лице, ова интервју се вели дека е неговото најискрено и најотворено досега.

Објавено вчера, ги опфаќа сите аспекти од турбулентниот живот на 58-годишниот Бред, вклучувајќи го и неговиот развод со актерката Анџелина Џоли во 2016 година, неговата битка со депресијата, откажувањето од aлкохолот и „последниот семестар“ од неговата намалена актерска кариера.

„Се сметам дека стојам на последната нога“, рече актерот. „Во последниот семестар. Што ќе биде овој дел? И како сакам да го дизајнирам?“

Бред по разводот се приклучил на групата „Анонимни алкохоличари“ за да стане трезен, всушност наоѓајќи „кул машка група“ со која приватно разговара за својот напредок.

Тој рече: „Имав навистина кул машка група овде, која беше навистина приватна и селективна, така што беше безбедно, бидејќи сум гледал работи на други луѓе, како Филип Сејмур Хофман, кој беше снимен додека си ги истура црева и тоа беше неприфатливо за мене“.

www.slobodenpecat.mk

Претходно

Вучиќ: Денеска уште еднаш ништо не се случи

Следно

Петков: Водевме тешки разговори, С. Македонија требаше да ги прифати нашите барања

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian