ВИДЕО | „Си бара внимание“: Преслатко куче ѝ додева на сопственичката додека таа работи

1 min read

На популарниот инстаграм-профил „Barked“ се појави видео од куче кое постојано бара внимание од својата сопственичка додека таа работи на компјутер.

Прво ја крева раката за да ја прегрне, а потоа се гушка и чека неговата сопственичка да го бакне.

Видеото е прегледано повеќе од 200.000 пати и разнежни многумина. Многумина напишаа и како оваа глетка ги потсетила на нивните кучиња.

 

www.slobodenpecat.mk

Претходно

Белгија ја прегази Полска, Холандија во судиското продолжение дојде до победа над Велс

Следно

Се бара конфискуваната „бела палата“ на ВМРО-ДПМНЕ да се пренамени во студентски дом

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian